zaloguj się   |   załóż konto   |   mapa strony   |

Aktualności

„Obok. Polska-Niemcy 1000 lat historii w sztuce”.

Projekt wspierany przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej
Gefördert aus Mitteln der Stiftung für deutsch-polnische Zusammenarbeit

    W ramach Zagranicznego Programu Kulturalnego Polskiej Prezydencji w Radzie UE w Berlinie została otwarta wystawa „Obok. Polska-Niemcy 1000 lat historii w sztuce”. Celem wystawy jest wsparcie wymiany kulturalnej, lepsze poznanie sąsiedniego kraju i przełamanie stereotypowego myślenia o wzajemnych polsko-niemieckich stosunkach.

    Nasza szkoła chcąc umożliwić uczniom zwiedzanie wystawy, wystąpiła do Fundacji Współpracy polsko-niemieckiej z wnioskiem o dofinansowanie wyjazdu do Berlina. Fundacja przyznała nam środki, które w znacznej części pokryją koszt projektu.

    Wyjazd odbędzie się w dniach 11,12,13 grudnia. Weźmie w nim udział 40 uczniów oraz 3 opiekunów. Podsumowanie projektu nastąpi po zakończeniu wyjazdu poprzez umieszczenie na stronie prezentacji przygotowanej przez uczniów.

28.11.2011

[ inne aktualności ]


www.stayinbrecon.co.uk mulberry bags mulberry outlet mulberry sale mulberry handbags mulberry bag mulberry purse mulberry bayswater mulberry outlet york mulberry factory shop mulberry uk mulberry purse mulberry bayswater mulberry outlet york mulberry factory shop mulberry uk www.bouddhawokparis.fr