zaloguj się   |   załóż konto   |   mapa strony   |

Aktualności

W bieżącym roku szkolnym nasze gimnazjum przystąpiło do projektu
„Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”.
Liderem projektu jest Ministerstwo Edukacji Narodowej a partnerem Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze. Środki na projekt pochodzą z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest wzmocnienie współpracy pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami oraz przedstawicielami innych środowisk na terenie szkół i przedszkoli w Polsce poprzez opracowanie, upowszechnianie i wdrożenie modelowych rozwiązań.

W ramach projektu wybrani przedstawiciele rodziców, nauczycieli i uczniów uczestniczą  w szkoleniach i warsztatach, których efektem ma być wypracowanie programu współpracy między wymienionymi grupami. W celu zdiagnozowania aktualnej sytuacji przeprowadzono na terenie szkoły debaty, z których wnioski zostały podsumowane podczas wspólnych warsztatów. Przyjęto zadania do realizacji, które mają usprawnić komunikację pomiędzy szkołą i rodzicami, oraz integrację nauczycieli, rodziców i uczniów. Kolejne warsztaty już  w maju, a na nich dalsze prace nad większym zaangażowaniem i współpracą wszystkich środowisk na terenie naszego gimnazjum.

24.04.2014

[ inne aktualności ]


www.stayinbrecon.co.uk mulberry bags mulberry outlet mulberry sale mulberry handbags mulberry bag mulberry purse mulberry bayswater mulberry outlet york mulberry factory shop mulberry uk mulberry purse mulberry bayswater mulberry outlet york mulberry factory shop mulberry uk www.bouddhawokparis.fr