zaloguj się   |   załóż konto   |   mapa strony   |

Dziennik lekcyjny Optivum NET

Adres dziennika dla Gimnazjum nr 1 w Warszawie:

    https://uonet.vulcan.net.pl/007610/


Pierwsze logowanie

Aby uzyskać dostęp do elektronicznego dziennika lekcyjnego należy wejść za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej na stronę https://uonet.vulcan.net.pl/007610/ (bez www na początku),


 [1]
wpisać w polu „E-mail” swój adres mailowy, który został wprowadzony do dziennika i [2] kliknąć link „Nie pamiętam lub nie mam jeszcze hasła”.

Adresy e-mail (loginy do dziennika) mogą wpisać wychowawcy klas lub administrator dziennika.

Następnie należy zalogować się do swojej skrzynki pocztowej, odebrać wiadomość, którą automatycznie wyśle dziennik i postępować według wskazówek zawartych w e-mailu.


Trzeba wypełniając formularz umożliwiający utworzenie hasła, w którym konieczne jest użycie, co najmniej jednej wielkiej litery, kilku małych i cyfry. Hasło musi zawierać co najmniej 8 znaków i w tym przynajmniej jeden znak specjalny, taki jak @ lub #.


UWAGA
- powyższą operację wykonujemy tylko przy pierwszym logowaniu lub w przypadku, gdy nie pamiętamy hasła.

Co 30 dni dziennik będzie wymuszał na uzytkownikach zmianę hasła. Nowe hasło nie może być identyczne jak poprzednie i nie może sie powtórzyć przez 180 dni. Takie obostrzenie jest spowodowane ustawodawstwem dotyczącym ochrony danych osobowych i prowadzenia dokumentacji eleketronicznej.


www.stayinbrecon.co.uk mulberry bags mulberry outlet mulberry sale mulberry handbags mulberry bag mulberry purse mulberry bayswater mulberry outlet york mulberry factory shop mulberry uk mulberry purse mulberry bayswater mulberry outlet york mulberry factory shop mulberry uk www.bouddhawokparis.fr