Drodzy Rodzice!

Zapraszamy do korzystania ze stołówki szkolnej przez Państwa dzieci.

Informujemy, iż obiady przygotowywane są na miejscu ze świeżych produktów.

Cena całego obiadu wynosi  8,50 pln

Można wykupić tylko drugie danie - 7,00 pln, bądź zupy – cena 1,50 pln

Uprzejmie prosimy o dokonanie wpłat za obiady na cały miesiąc do dnia 07.06.2014.

Cena abonamentu za miesiąc CZERWIEC wynosi:

Cały obiad – 161,50 pln

Drugie danie – 133,- pln

Zupy – 28,50 pln

Można również wykupić abonament na niepełny miesiąc poniżej wymienionym terminie.

Można wykupić obiad jednorazowo ( wpłata dzień wcześniej, lub w danym dniu do godziny 9:00) w cenie 9 pln.

Możliwość zakupu obiadu na wynos.

Opakowania jednorazowe w cenie:

Drugie danie - 0.70 zł.

Zupa, kompot - 0.50 zł.

Opłat za posiłki prosimy dokonywać przelewem do 30 każdego miesiąca z góry na konto:

mBank, 79 1140 2004 0000 3902 4855 0330

Gotówką w stołówce szkolnej na przerwach lekcyjnych.

W tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę, potwierdzenie wpłaty proszę przynieść do sekretariatu szkoły, na stołówkę lub wysłać @ na adres – tyniecka@moreish-catering.pl

Brak wpłaty do 30 każdego miesiąca może spowodować zawieszenie wydawania posiłków.

Faktury VAT wystawiamy na życzenie po zakończeniu pełnego miesiąca.

Jest możliwość dotacji obiadów dla dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i finansowej ( informacje u pedagoga szkolnego )

Odpisy za obiady proszę zgłaszać dzień wcześniej lub tego samego dnia do godziny 9:00 w sekretariacie szkoły lub telefonicznie ( 22-844-05-57 )

Chętni mogą zgłaszać się do sekretariatu lub do pań kucharek!

Zapisy, wszelkie zmiany i uwagi prosimy zgłaszać kierownikowi stołówki.

Prośby i uwagi prosimy wpisywać do zeszytu

znajdującego się w biurze stołówki.

Więcej informacji pod nr Tel. 501-147-363 Robert Pawelski

Deklaracja_na_posilki_szkolne.pdf