zaloguj się   |   załóż konto   |   mapa strony   |

Osiągnięcia spotrowe

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NASZEJ MŁODZIEŻY

Rok szkolny 2013/2014

Młodzież naszej szkoły brała udział w następujących imprezach sportowych w ramach XLVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży i innych organizowanych w Dzielnicy:

  1. Mistrzostwa Mokotowa w Koszykówce: (p. D. Sobczyńska)
    III miejsce w kategorii dziewcząt
  2. Mistrzostwa Mokotowa w Unihokeju Dziewcząt
    w ramach XLVII WOM Szkół Gimnazjalnych: (p. D. Sobczyńska)
    III miejsce
  3. Mistrzostwa Mokotowa w Unihokeju Chłopców
    w ramach XLVII WOM Szkół Gimnazjalnych: (p. P. Samojlik)
    III miejsce
  4. Tenis Stołowy Chłopców
    w ramach XLVII WOM Szkół Gimnazjalnych: (p. P. Samojlik)
    III miejsce
  5. Mistrzostwa Mokotowa w Siatkówce Chłopców
    w ramach XLVII WOM Szkół Gimnazjalnych (p. P. Samojlik)
    III miejsce
  6. Mistrzostwa Mokotowa w Pływaniu Dziewcząt
    w ramach XLVII WOM Szkół Gimnazjalnych (p. D. Sobczyńska)

    na dystansie 50 m:
    - Natalia Kocon - II miejsce w stylu dowolnym
    - Agata Adamus - III miejsce w stylu dowolnym 
    - Aleksandra Michalak - III miejsce w stylu klasycznym
    - Karolina Samsel - III miejsce w stylu grzbietowym

  7. Wiosenny Mokotowski Turniej Piłkarski Chłopców Szkół Gimnazjalnych
    (p. P. Samojlik)
    III miejsce


Rok szkolny 2012/2013

    Młodzież naszej szkoły brała udział w następujących imprezach sportowych w ramach XLVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży:

  1. Biegi przełajowe dziewczęta i chłopcy: (p. D. Sobczyńska)
    Udział brało 14 uczniów. Angelika Ordowska kl. 1b – awans do finałów warszawskich WOM
  2. Piłka nożna chłopców: (p. D. Sobczyński i p. K. Gałecki)
    Turnieje WOM oraz Orlik 2012. Udział brało 13 uczniów.
  3. Koszykówka chłopców: (p. D. Sobczyńska)
    Udział brało 10 uczniów
  4. Tenis stołowy chłopców: (p. K. Gałecki)
    Udział brało 4 uczniów
  5. Piłka siatkowa chłopców: (p. D. Sobczyńska)
    Turnieje: Orlik 2012, Mokotowskich Szkół Gimnazjalnych i Ponad gimnazjalnych Udział brało 8 uczniów
  6. Piłka siatkowa dziewcząt: (p. D. Sobczyńska)
    Udział 8 uczennic
  7. Lekkoatletyka dziewcząt i chłopców: (p. D. Sobczyńska, p. K. Gałecki)
    * Skok w dal: Joanna Lewandowska kl. 3b – III miejsce na Mokotowie, Sylwia Jasińska kl. 3b, Klaudia Woźniak kl. 3b, Angelika Ordowska kl. 1b – IV miejsce;
    * Biegi:
    - 60 m: Agata Adamus kl. 1b, Aleksandra Michalak kl.1b – IV miejsce na Mokotowie, Joanna Torenc kl. 1b;
    - 200 m: Sylwia Dróżdż kl. 3b;
    - 300 m: Malwina Krzeszczyk kl. 1b, Joanna Kołowiecka kl. 1b;
    - 600 m: Aleksandra Banach kl. 1b, Aleksandra Kielewska kl. 1b;
    - 60 m: Adam Piłatowicz kl. 3b – IV miejsce na Mokotowie, Patryk Szymańczak kl.3b, Aleksander Jeżewski kl. 3b,
    - 300 m: Bartosz Kamiński kl. 3b,
    * Pchnięcie kulą: Damian Kurek kl. 3b, Przemysław Krajewski kl. 3b, Hubert Boniecki kl. 3b,
  8. Pływanie dziewcząt i chłopców: (D. Sobczyńska, K. Gałecki)
    Udział wzięło 9 uczniów.
    Mateusz Kuśmierczyk kl. 3a – II miejsce na Mokotowie (styl klasyczny),
    Jakub Ciftci kl. 3a – IV miejsce na Mokotowie (kraul)


Rok szkolny 2011/2012

* XLV Warszawska Olimpiada Młodzieży - Siatkówka - III miejsce Mistrzostw Mokotowa dziewcząt i chłopców

* Zawody pływackie o Mistrzostwo Mokotowa w ramach XLV WOM zorganizowane przez Wydział Sportu i Rekreacji Dzielnicy Mokotów:

chłopcy (przygotowanie D. Sobczyńska):
- Jakub Ciftci (kl. 2 a) II miejsce 50 m styl dowolny,
- Mateusz Kuśmierczyk (kl.2 a) I miejsce 50m styl klasyczny,

dziewczęta (przygotowanie B. Tatera):
- Julia Namaczyńska (kl. 1 b) I miejsce 50 m styl dowolny.


Rok szkolny 2010/2011

* XLIV Warszawska Olimpiada Młodzieży - Piłka nożna chłopców (przygotowanie D. Sobczyńska): Waldemar Brojanowski, Dominik Auguściak, Jacek Dziarmaga, Maciej Stadnik (kl. 3b), Kamil Mamla, Daniel Odziemczyk, Łukasz Bątruk (kl. 3d), Franciszek Florczak (kl. 2a), Adam Piłatowicz, Aleksander Jerzewski (kl. 1b), Michał Marszel (kl. 2b), Kamil Witek (kl. 1a), Jarosław Wysocki (kl. 3a) – II miejsce na Mokotowie w ramach XLIV WOM

* XLIV Warszawska Olimpiada Młodzieży - Szachy zespołowo dziewcząt (przygotowanie B. Tatera): Julia Tomaszewska (1a), Maria Kubacka (2b), Ewelina Rogala (3c) – III miejsce w dzielnicy

* Zawody pływackie o Mistrzostwo Mokotowa zorganizowane przez Wydział Sportu Dzielnicy Mokotów:

chłopcy (przygotowanie D. Sobczyńska):
- Jakub Ciftci (kl. 1a) III miejsce 50 m styl dowolny,
- Mateusz Kuśmierczyk (kl.1 a) II miejsce 50 m styl klasyczny,
- Szymon Gałecki (kl. 1a) IV miejsce 50 m styl dowolny,

dziewczęta (przygotowanie B. Tatera):
- Izabella Lademann (kl. 3c) III miejsce 50 m styl dowolny,
- Sztafeta mieszana (dziewczęta i chłopcy) 6x50m zajęła III miejsce wśród gimnazjów Mokotowa.


Rok szkolny 2008/2009
- I miejsce w Mistrzostwach Gimnazjów Mokotowa - piłka nożna chłopców
- II miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w ramach WOM - tenis stołowy chłopców
- Biegi przełajowe dziewcząt i chłopców - uczennica Katarzyna M. zakwalifikowała się do mistrzostw Warszawy
- II miejsce w dzielnicy - Unihokej chłopców


Rok szkolny 2007/2008

- III miejsce na Mokotowie w koszykówce chłopców (w ramach WOM)
- VI miejsce na Mokotowe w siatkówce chłopców (w ramach WOM)
- Lekka atletyka - dziewcząt - uczennice zdobyły I i II miejsce w dzielnicy w biegach i awansowały do finałów WOM. W finale uczennica Zuzanna B. zajęła II miejsce w Warszawie oraz IV na Mazowszu (Igrzyska Mazowieckie)
- III miejsce drużynowo - pływanie chłopcy (mały basen)
- pływanie indywidualnie: I miejsce - Aleksander K., II miejsce - Maciej J., III miejsce - Rafał C, Rafał S., Aleksander K.
- pływanie Mistrzostwa Mokotowa (duży basen) - szkoła zajęła drużynowo II miejsce w dzielnicy
- III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Mokotowa w szachach dziewcząt


Rok szkolny 2006/2007
- pływanie indywidualne - I miejsce - Monika B., III miejsce - Justyna H., IV - Katarzyna P.
I miejsce w szachach dziewcząt
- III miejsce w szachach chłopców na Mokotowie 
- udział we wszystkich grach zespołowych - miejsca od IV do VII


Rok szkolny 2005/2006
- I miejsce w Mistrzostwach dzielnicy w koszykówce chłopców (w ramach XXXIX WOM)
- VI miejsce w warszawskich finałach XXXIX WOM - koszykówka chłopców
- II miejsce w szachach dziewcząt w Mistrzostwach Mokotowa (WOM)
- III miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w koszykówce dziewcząt (w ramach WOM)


Rok szkolny 2004/2005
- II miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w koszykówce chłopców (XXXVIII WOM)
- IV miejsce na Mokotowie w piłce ręcznej chłopców (WOM)
- chłopcy zajęli w łącznej punktacji za rywalizację sportową II miejsce wśród gimnazjów na Mokotowie
- w klasyfikacji ogólnej nasza szkoła uplasowała się na IV miejscu w rywalizacji sportowej na Mokotowie


Każdego roku stwarzamy naszym uczniom możliwość udziału i rywalizacji w większości dyscyplin sportowych, a szczególnie w koszykówce chłopców i siatkówce dziewcząt i chłopców. Odbywają się dodatkowo zajęcia SKS-ów. Nasza szkoła corocznie jest nagradzana sprzętem sportowym za osiągnięcia uczniów na tym polu.


www.stayinbrecon.co.uk mulberry bags mulberry outlet mulberry sale mulberry handbags mulberry bag mulberry purse mulberry bayswater mulberry outlet york mulberry factory shop mulberry uk mulberry purse mulberry bayswater mulberry outlet york mulberry factory shop mulberry uk www.bouddhawokparis.fr