zaloguj się   |   załóż konto   |   mapa strony   |

Mamy profesjonalnie wyposażone pracownie

* PRACOWNIĘ JĘZYKOWĄ - (36)

     Ostatnio wzbogaciliśmy się staraniem dyrekcji i osób odpowiedzialnych o wspaniałą pracownię językową. Jest tam do dyspozycji 15 stanowisk ze słuchawkami, sterowanych przez nauczyciela z konsoli, które ułatwiają naukę języków obcych i czynią je bardziej efektywne.

Dzisiaj układamy dialogi

* PRACOWNIE MATEMATYCZNE - (30 i 43)

      Sale matematyczne zostały wyposażone w projektory, duże tablice interaktywne i szybkie łacza internetowe. Wizualizacja nauczania w dużym stopniu pomaga uczniom w zrozumieniu treści lekcji zwłaszcza z geometrii. Nauczyciele matematyki prowadzą również przedmiotową stronę internetową Matematyka.gimnazjum1.net, na lekcjach są wykorzystywane interaktywne materiały z pakietów EduROM, podręczniki uczniów są wyposażone w płyty CD z materiałami multimedialnymi.

EduRom na lekcji matematyki

* PRACOWNIĘ PRZEDMIOTU INFORMATYKA - (35)

      W tej pracowni już od początku istnienia gimnazjum (1999 r.) spełniamy standardy wyznaczone obecnie przez  postawę programową na rok 2009/2010. Każdy uczeń ma do dyspozycji indywidualne stanowisko do pracy. Sprzęt uzyskaliśmy uczestnicząc w realizacji projektów współfinansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny.

W sali 35 jest 16 stanowisk uczniowskich. Odbywają się tu lekcje z Informatyki.


* SALĘ DLA PRZEDMIOTÓW NIEINFORMATYCZNYCH - (23)

    Pracownia powstała do prowadzenia ćwiczeń między innymi z fizyki, chemii, jęz. polskiego i innych przedmiotów. Jest tu 24 stanowisk uczniowskich. Jednocześnie ćwiczenia może wykonywać cała klasa.  Każdy uczeń ma do dyspozycji indywidualne stanowisko pracy. Sprzęt uzyskaliśmy uczestnicząc w realizacji projektów współfinansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny.

    W sali 23 jest  24 stanowisk. Pozwala to na przeprowadzanie lekcji i testów ze wszystkich przedmiotów.

* CZYTELNIĘ  MULTIMEDIALNĄ  - (przy bibliotece szkolnej)

   Nasza czytelnia posiada 16 stanowisk uczniowskich podłączonych szerokopasmowym łączem do Internetu. Komputery mają zainstalownay pełen pakiet MS Office 2007, Encyklopedie Multimedialne, Słowniki i inne programy edukacyjne. Czytelnia jest dostępna dla uczniów do pracy własnej. Sprzęt uzyskaliśmy uczestnicząc w realizacji projektów współfinansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny.

Nasza czytelnia multimedialna.


www.stayinbrecon.co.uk mulberry bags mulberry outlet mulberry sale mulberry handbags mulberry bag mulberry purse mulberry bayswater mulberry outlet york mulberry factory shop mulberry uk mulberry purse mulberry bayswater mulberry outlet york mulberry factory shop mulberry uk www.bouddhawokparis.fr