Komputery w pracowniach i w czytelni

Nasza szkoła otrzymała nowoczesne wyposażenie dzięki programom współfinansowanym przez Europejski Fundusz Społeczny. Pozwoliło to stworzyć Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej w czytelni szkolnej i wyposażyć 20-sto stanowiskową Pracownię Komputerową przeznaczona do zajęć ze wszystkich przedmiotów.

Wszystkie komputery w szkole są podłączone do sieci Internet szybkim łączem DSL, co pozwala na sprawne korzystanie z sieci.

W sali 35 jest 16 stanowisk uczniowskich. Odbywają się tu lekcje z Informatyki.

W pracowni 23 jest obecnie 24 stanowisk uczniowskich.  Pozwala to na przeprowadzanie w tej sali lekcji i testów ze wszystkich przedmiotów.

Cztelnia szkolna ma 16 miejsc dla uczniów do pracy indywidualnej. Można w niej też przeprowadzać lekcje i zajęcia kół przedmiotowych. Chętnie z tego zacisza korzysta zespół redakcyjny szkolnej gazety Varia.